Pozycjonowanie- najniższe ceny - TOP10 już od 10 Pln 

Prestige - profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych, optymalizacja oraz SEM. Chcesz mieć pewność, że Twoja strona znajdzie się w TOP10, a w większości przypadków nawet w TOP3? Zleć pozycjonowanie strony profesjonalistą. W ostatnim czasie na rynku pojawiło się dużo "pseudo pozycjonerów" którzy naciągają ludzi, nie mając większego pojęcia o pozycjonowaniu. NIE RYZYKUJ!!! Wybierz pozycjonowanie PRESTIGE.

Pozycjonowanie stron internetowych - zaufaj najlepszym

 • Profesjonalizm

  Pozycjonowanie SEO, przez najlepszych specjalistów posiadających certyfikaty Google daje gwarancję założonych TOP pozycji.

 • Szybkość i skuteczność

  Dzięki optymalnym działaniom White SEO większość naszych klientów znajduje się w TOP10 już po pierwszym miesiącu naszych działań pozycjonerskich

 • Najniższa cena TOP10 - 10zł

  Duży pakiet zadowolonych klientów pozwolił nam maksymalnie zoptymalizować ceny. Dlatego proponujemy najniższe ceny na rynku. 

Etapy pozycjonowania SEO pozycjonowania

 • Pozycjonowanie

  Pozycjonowanie stron - co to właściwie jest?

  Pozycjonowanie stron jest zbiorem działań mających na celu wypromowanie strony (firmy) w internecie. Umieszczenie strony wysoko w wynikach wyszukiwarki google jest efektem działań związanych z marketingiem w internecie. Ponad 90% wyszukań w internecie następuje za pomocą przeglądarki google i to właśnie pod kątem tej wyszukiwarki są optymalizowane wszystkie strony. Taki sam odsetek ludzi sprawdza wyniki wpisanej frazy tylko w tzw TOP 10 czyli wyniki pojawiające się na pierwszej stronie.

 • Pozycjonowanie stron - tanio

  Planowanie słów kluczowych oraz analiza potrzeb.

  Bardzo ważnym czynnikiem mającym wpływ na ruch na naszej stronie jest dobór słów kluczowych, czyli fraz na jakie chcemy być pozycjonowani w wyszukiwarce google. Jest to czynność kluczowa dlatego najlepiej dokonać ich wyboru razem z naszym konsultantem mającym dostęp do danych takich jak konkurencyjność hasła oraz ilości wyszukań w google.

 • Pozycjonowanie - ceny

  Optymalizacja kodu strony dla wybranych fraz

  Gdy już dobierzemy słowa kluczowe, trzeba przygotować naszą stronę tak, aby wyszukiwarka google dobrze pozycjonowała wybrane przez nas frazy. Głównie trzeba przystosować stronkę tak żeby dla robota google zawierała ona treści odnoszące się do słów kluczowych, a co za tym idzie była interesującą dla robota a także i głównie dla użytkowników wyszukiwarki. Jedna z kluczowych interwencji pozycjonera przy White SEO.

 • Pozycjonowanie skuteczne

  Pozycjonowanie strony - od zera do TOP1

  Ostatnim etapem jest tzw "właściwe pozycjonowanie strony". Są to działąnia mające na celu podniesienie naszych wyników w google poprzez szereg czynności takich jak: katalogowanie, PresellPages, linkowanie, korzystanie z zaplecza oraz wszystkich dostępnych metod zgodnych z white SEO.

Aktualności

 • Nowe atrakcyjne ceny TOP10 - 10 zł

  05 Styczeń, 2014

  Wraz z nadejściem nowego roku nadchodzą nowe ceny w firmie Prestige. Już teraz każdy klient korzystający z naszych płaci tylko za efekt. Tak tanio jeszcze jeszcze nie było - Top10 od 10 zł dla każdego. Gwarancja skuteczności i szybkiego efektu. Stosujemy tylko i wyłacznie White SEO. Wieloletnie doświadczenie w branży SEO/SEM  oraz spory pakiet zadowolonych klientów pozwoliło nam zoptymalizować maksymalnie cenę i zaproponować ją w tak atrakcyjnej stawce!

 • Życzenia świąteczne

  24 Grudzień, 2013

  Życzymy Państwu Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a także wielu sukcesów w nadchodzącym 2014 roku. Spełnienia naskrytszych marzeń oraz wielu owocnych rozmów biznesowych :-) - Ekipa Prestige 

 • Nabór do pracy

  06 Czerwiec, 2013

  Wraz z rozwojem naszej firmy zapraszamy do składania CV wraz z listem motywacyjnym na adres naszego biura. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska: Starszy Pozycjonej, Specjalista ds. optymalizacji, Pracownik obsługi klienta. Wymagane 3 letnie doświadczenie na danym stanowisku. 

Kurs Pozycjonowania - 7 edycja

 • Jak co roku zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w naszym kursie pozycjonowania. Liczba miejsc ograniczona do 50. Zagłoszenia proszę kierować na nasz adres biurowy. Rekrutacja uczestników trwa do 31 marca 2014 roku. Początek kursu 6 czerwiec 2014 w Poznaniu. Kurs potrwa 3 dni  (30h wykładów i zajeć praktycznych). Kurs zakończony będzie egzaminem.  Pozytywny wynik egzaminu skutkował będzie wydaniem "Google Certifiet Partner" , który honorowany jest na całym świecie. 

  Cena kursu7500 zł